Author: w***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good!!
顏色: 黑色
尺寸: 1.2M
Price: HK$36.00
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Color | Black |
| Interface | Android |
| Type | 3 in1 Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 5A |
| Power | 100W |
| SKU | sw25040974262027463 |
Author: w***e
Date:
Review: Very good!!
顏色: 黑色
尺寸: 1.2M
Author: m***0
Date:
Review: 正在使用中,滿好用,希望可以用久一點!
顏色: 黑色
尺寸: 1.2M
Author: l***4
Date:
Review: 買了一條1.2 m/一條2.0m
顏色: 黑色
尺寸: 2m
Author: h***n
Date:
Review: 質感不錯..............
顏色: 黑色
尺寸: 1.2M
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.